PAK KİMYA'YA HOŞGELDİNİZ

Uzun yıllardır yüzey işlem ve bakım kimyasalları alanında hizmet veren şirketimiz, sanayiye yönelik Çözücü Kimyasallar, Bakım Kimyasalları, Koruma Kimyasalları, Katkı Kimyasalları, Şartlandırıcı ve Temizleyici kimyasalları pazarlamasını yapmaktadır. Formüllerine uygun olarak işlenmiş ürünler, mamul madde halinde satışa sunulmaktadır.

Şirketimiz, Türkiye’de gelişmekte olan kimyasal ihtiyacını karşılamak ve bu alanlardaki sorunlarını gidermek amacıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul’da kurulu olan depomuzda geniş ürün yelpazesinin yanı sıra sektörde kendini kanıtlamış yurtdışı kaynaklı ürünlerimiz de mevcuttur.

Bunun yanısıra sizlere kendi tesislerinizde yağ temizliği hizmeti vermekteyiz. Makinalarınızın bakım dönemlerinde hızlı bir şekilde tank temizliği gereken durumlarda, yıllık bakımlarda ve yağın derin olarak temizlenmesi gereken durumlarında sizlerin yanındayız.

Aktif olarak çalışan ürün geliştirme (AR-GE) sanayide karşılaşılan sorunlara çözümler üretmekteyiz. Deneyimli satış kadromuz, firmalardan gelen talepler doğrultusunda en hızlı şekilde teknik danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © PAK KİMYA

5. Gazeteciler Sitesi Akasya Sok. C:2 Blok Kat:1 D:8 Akatlar, İSTANBUL

T: 0212 270 09 23  |  M: 0533 360 87 34

info@pakkimya.com